We will be happy to fulfill your dream of a flawless look Apply for a visit

Chemical peeling

Ķīmiskais pīlings ir efektīva dažādu skābju izmantošana ādas problēmu risināšanā ar plašu lietojuma spektru, turklāt to var veikt jebkuras vecuma grupas cilvēkiem un jebkuram ādas tipam – gan jauniešiem, gan pusaudžiem, nobriedušai, problemātiskai, taukainai vai sausai ādai. Ķīmiskais pīlings nodrošina vienmērīgu ādas virskārtas nolobīšanu, šūnu stimulāciju, mitrināšanu, pretiekaisuma un antioksidējošu, kā arī pigmentācijas normalizāciju. Vienlaikus tiek veicināta dermas stimulācija, kā rezultātā notiek ādas izlīdzināšanās.
kimiskais_pilings
Chemical peeling ensures even exfoliation of the skin
Cell stimulation
Humidification
Anti-inflammatory and antioxidant
As well as normalization of altered pigmentation
Ķīmiskais pīlings ir procedūra, kuras laikā tiek radīts ārsta kontrolēts ādas kairinājums, lai veidotu ādā “vietēja rakstura stresa situāciju“, kas maksimāli stimulē dabiskos ādas pašregulācijas un atjaunošanās procesus.
Ķīmiskais pīlings nodrošina vienmērīgu ādas virskārtas nolobīšanu, šūnu stimulāciju, mitrināšanu, pretiekaisuma un antioksidējošu, kā arī izmainītas pigmentācijas normalizēšanu. Vienlaikus tiek veicināta dermas stimulācija, kā rezultātā notiek ādas izlīdzināšanās un mitrināšana.
Pirms procedūras vienmēr tiek novērtēts klienta ādas stāvoklis, noskaidrots vecums, kādi medikamenti tiek lietoti – gan iekšķīgi, gan ārīgi.
Ķīmiskais pīlings nav relaksējoša atpūta, bet gan ārstnieciska procedūra, kuru var veikt tikai ārsts.

Duration of exposure

The effect of the chemical peel on the skin lasts for about six months.

Benefit

The procedure improves the appearance of aging skin

Chemical peeling

is not a relaxing rest, but a healing procedure that can only be performed by a doctor.

Procedūras norise

Vispirms ādu attīra ar speciālu attīrošo līdzekli. Pēc tam uzklāj skābju maisījumu. Tā koncentrācija ir atkarīga no risināmās problēmas. Tā kā procedūra ir kairinoša, ārsts seko tās norisei un izmanto neitralizatoru skābes neitralizēšanai. Svarīgi ir panākt eritēmu – apsārtumu –, tāpēc klientam var rasties dedzinoša sajūta, sūrstēšana. Pēc procedūras visa skābe tiek neitralizēta un āda vairākas reizes nomazgāta ar aukstu ūdeni. Tad uzklāj atjaunojošus šķīdumus un uzliek piemērotu masku, pēc tam arī krēmu.
Dažas dienas pēc procedūras āda var lobīties, var parādīties sīkas krevelītes, tāpēc šajā laikā nevajadzētu plānot svarīgus pasākumus. Jau apmēram pēc nedēļas āda ir pilnīgi atjaunojusies. Sejas krāsa kļūst vienmērīga, pūtītes un ādas negludumi pazūd, sīkās grumbiņas kļūst nemanāmas, uzlabojas sejas ovāla aprises.
The effect of the chemical peel on the skin lasts for about six months.

Need advice?

  en_GBEnglish
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Compare