Ar prieku piepildīsim Jūsu sapni par nevainojamu izskatu Pieteikties vizītei

Ķīmiskais pīlings

Ķīmiskais pīlings ir efektīva dažādu skābju izmantošana ādas problēmu risināšanā ar plašu lietojuma spektru, turklāt to var veikt jebkuras vecuma grupas cilvēkiem un jebkuram ādas tipam – gan jauniešiem, gan pusaudžiem, nobriedušai, problemātiskai, taukainai vai sausai ādai. Ķīmiskais pīlings nodrošina vienmērīgu ādas virskārtas nolobīšanu, šūnu stimulāciju, mitrināšanu, pretiekaisuma un antioksidējošu, kā arī pigmentācijas normalizāciju. Vienlaikus tiek veicināta dermas stimulācija, kā rezultātā notiek ādas izlīdzināšanās.
kimiskais_pilings
Ķīmiskais pīlings nodrošina vienmērīgu ādas virskārtas nolobīšanu
Šūnu stimulāciju
Mitrināšanu
Pretiekaisuma un antioksidējošu
Kā arī izmainītas pigmentācijas normalizēšanu
Ķīmiskais pīlings ir procedūra, kuras laikā tiek radīts ārsta kontrolēts ādas kairinājums, lai veidotu ādā “vietēja rakstura stresa situāciju“, kas maksimāli stimulē dabiskos ādas pašregulācijas un atjaunošanās procesus.
Ķīmiskais pīlings nodrošina vienmērīgu ādas virskārtas nolobīšanu, šūnu stimulāciju, mitrināšanu, pretiekaisuma un antioksidējošu, kā arī izmainītas pigmentācijas normalizēšanu. Vienlaikus tiek veicināta dermas stimulācija, kā rezultātā notiek ādas izlīdzināšanās un mitrināšana.
Pirms procedūras vienmēr tiek novērtēts klienta ādas stāvoklis, noskaidrots vecums, kādi medikamenti tiek lietoti – gan iekšķīgi, gan ārīgi.
Ķīmiskais pīlings nav relaksējoša atpūta, bet gan ārstnieciska procedūra, kuru var veikt tikai ārsts.

Iedarbības ilgums

Ķīmiskā pīlinga iedarbība uz ādas saglabājas aptuveni sešus mēnešus.

Ieguvums

Procedūra uzlabo novecot sākušas ādas izskatu

Ķīmiskais pīlings

nav relaksējoša atpūta, bet gan ārstnieciska procedūra, kuru var veikt tikai ārsts.

Procedūras norise

Vispirms ādu attīra ar speciālu attīrošo līdzekli. Pēc tam uzklāj skābju maisījumu. Tā koncentrācija ir atkarīga no risināmās problēmas. Tā kā procedūra ir kairinoša, ārsts seko tās norisei un izmanto neitralizatoru skābes neitralizēšanai. Svarīgi ir panākt eritēmu – apsārtumu –, tāpēc klientam var rasties dedzinoša sajūta, sūrstēšana. Pēc procedūras visa skābe tiek neitralizēta un āda vairākas reizes nomazgāta ar aukstu ūdeni. Tad uzklāj atjaunojošus šķīdumus un uzliek piemērotu masku, pēc tam arī krēmu.
Dažas dienas pēc procedūras āda var lobīties, var parādīties sīkas krevelītes, tāpēc šajā laikā nevajadzētu plānot svarīgus pasākumus. Jau apmēram pēc nedēļas āda ir pilnīgi atjaunojusies. Sejas krāsa kļūst vienmērīga, pūtītes un ādas negludumi pazūd, sīkās grumbiņas kļūst nemanāmas, uzlabojas sejas ovāla aprises.
Ķīmiskā pīlinga iedarbība uz ādas saglabājas aptuveni sešus mēnešus.

Nepieciešams padoms?

  lvLatvian
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Compare