Ar prieku piepildīsim Jūsu sapni par nevainojamu izskatu Pieteikties vizītei

Injekcijas

Konsultācija pirms injekcijām ir obligāta – īpaši, ja tās tiek veiktas pirmo reizi. Ir jāzina alerģijas, slimības un tamlīdzīgi, ir jāinformē klients par konkrētās procedūras norisi, blaknēm, specifiku
Ādas novecošanos un mīmikas grumbu veidošanos iespējams koriģēt un aizkavēt ar injekcijas preparātiem. “KOLONNA Lāzerklīnikas” speciālisti šim nolūkam iesaka botulīna toksīna preparātus, hialuronskābes preparātus un citus BIO aktīvus preparātus, kurus ievada dažādos ādas slāņos. “Lāzerklīnikā” injekcijas ir viens no pieprasītākajiem pakalpojumiem un tās veic Ināra Stepanova un Alda Nogobode.
Injekcijas
Botulīna toksīna preparāti - mīmikas grumbu mazināšanai
Filleri (hialuronskābes preparāti) – grumbu mazināšanai un ovāla korekcijai.
Biorevitalizācija – ādas struktūras uzlabošanai.
Mezoterapija – ādas struktūras uzlabošanai.
PRF (vampīra procedūra, izmantojot pacienta paša asinis) PRP trombocīdiem bagātināta plazma / PRF trombocītiem bagātināts fibrīns).
Kādas ir pieprasītākās injekcijas? Kas visvairāk interesē klientus? Kā zināt, kādas injekcijas būtu piemērotākās?
Konsultē INĀRA STEPANOVA, klīnikas dibinātāja, dermatoveneroloģe, kosmetoloģe:
Daļa klientu, kas atnāk uz klīniku, labi zina, ko vēlas. Vai nu jau ir veikuši injekcijas un procedūras, vai daudz lasījuši, kā arī savākuši informāciju no apkārtējiem – draudzeņu pieredzes stāsti u. tml.
Daļa klientu interesējas par injekcijām, jo grib izskatīties labāk un lai tas ir dabiski, lai būtu mazāka iejaukšanās, nekā ejot pie plastikas ķirurga.
Ir tādi, kas skaidri zina, ko grib, taču ne vienmēr dzīvē tas atbilst labākajam iespējamam risinājumam. Vispirms ārsts novērtēs vēlmes un salāgos tās ar iespējam, ar individuālajām īpatnībām, ar novecošanās īpatnībām. Šeit ir jāpieiet kompleksi – tā var nebūt tikai vienas krunciņas aizpildīšana.
Konsultācija pirms injekcijām ir obligāta – īpaši, ja tās tiek veiktas pirmo reizi. Ir jāzina alerģijas, slimības un tamlīdzīgi, ir jāinformē klients par konkrētās procedūras norisi, blaknēm, specifiku. Tāpat ir jāizvēlas procedūras laiks, ņemot vērā, ka dažām procedūrām var būt tūska vai tml., kā arī jāparēķina, kad iestāsies efekts no procedūras, kas, piemēram, pēc botulīna toksīna injekcijām ir pēc 2–3 nedēļām.
Populārākās injekcijas:- botulīna toksīna injekcijas – piemērotas dinamiskām mīmikas grumbiņām, kas ir vietās, kur ir izteikta mīmika, – starp uzacīm, pieres horizontālās grumbiņas, smaida krunciņas ap acīm.
filleru injekcijas – piemērotas statiskām krunciņām, ovāla noslīdēšanas gadījumos u. c. Tās ir pieprasītas un populāras, bieži tās arī kombinē ar botulīna toksīna injekcijām atkarībā no grumbiņu dziļuma, lokalizācijas u. c. faktoriem.

Nepieciešams padoms?

  lvLatvian
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Compare