Piesaki vizīti: 67 220 050
 

Masāža + Skaistumkopšana

Latvijas fizikālās medicīnas asociācijas sertificēta masiere veic vispārējo klasisko masāžu, ārstniecisko vietējo klasisko un reflektori segmentāro masāžu, kā arī manuālo limfodrenāžu.

Vispārējā masāža kā profilakses līdzeklis ir ieteicams visiem veseliem cilvēkiem. Tā labvēlīgi ietekmē ādas vielmaiņas procesus un uzlabo ādas tonusu, veicina nogurošo muskuļu darba spēju atjaunošanos, stumulē locītavu un saišu aparāra darbību, pozitīvi ietekmē nervu sistēmu. Vispārējā klasiskā masāža palīdz uzlabot pašsajūtu paaugstinātas garīgās un fiziskās slodzes gadījumā, labvēlīgi ietekmē miega kvalitāti. 

Vietējo klasisko (kāju, roku, galvas, muguras, apkakles zonas) un refleksori segmentāro ārstniecisko masāžu iesaka kā profilakses un rehabilitācijas līdzekli daudzu slimību terapijā. To lieto pie dažādām balsta kustību aparāta hroniskām saslimšanām, ja ir stājas defekti, pēc traumām, pie centrālās un perifērās nervu sistēmas slimībām, veģetatīvās neirodistonijas, hroniskām elpošanas sistēmas saslimšanām.

Manuālo limfodrenāžu iesaka veikt, ja ir lokālas tūskas pēc traumām, operācijām, ja ir hroniska vēnu maspēja un celulīts.

Ārstnieciskā muguras masāža (muguras un apkakles zonas) labvēlīgi iedarbojas uz nervu un sirds asinsvadu sistēmu, lositavām un muskuļiem, uzlabojas vielmaiņas process, mazinās muskuļu sāpes. Tiek veicināta organisma atjaunošanās pēc fiziskas un garīgas slodzes un nostiprināta imūnsistēma.

Ārstnieciskās muguras masāžas cenas:

  • 20 min - 20 EUR
  • 30 min - 25 EUR
  • 45 min - 30 EUR

Vispārējā ķermeņa masāža vienu stundu - 35 EUR.

Skaistumkopšana - Piedāvājam efektīvas atzinību un popularitāti ieguvušas pazīstamu zīmolu Guinot, Maria Gallant, Ella Blache sejas un ķermeņa proceduras - Kokona, Hydradermie, Liftasome, Age Summum, Hydraclean. Kosmetiķi ieteiks Jūms individuāli vispiemērotāko.

Kriomasāža-  Kriomasāža ir viena no krioterapijas procedūram un tā tiek veikta, uz sejas iedarbojoties ar šķidro slāpekli.

Kriomasāžas cena: 

Sejai - 15 EUR;

Kaklam, dekoltē - 15 EUR.