Piesaki vizīti: 67 220 050
 

Jautājumi / atbildes

Kādas problēmas risina QuadroStar lāzers?
Lāzers ar 532 nm viļņu garumu ir piemērots asinsvadu problēmu risināšanai un ar 980 nm viļņu garumu labdabīgu ādas veidojumu likvidēšanai.
Lāzera stars ar viļņa garumu 532 nm koncentrē enerģiju uz asinsvadu sarkano pigmentu hemoglobīnu, likvidējot virspusējos, sīkos, paplašinātos asinsvadus, izteiktu asinsvadu tīklojumu uz ādas, deguna, vaigiem, asinsvadu mezgliņus, zvaigznītes. Pēc procedūras neveidojas zilumi.
Lāzeru var izmantot problēmu risināšanai gan uz sejas, gan citām ķermeņa daļām.
Lāzers ar 980 nm viļņu garumu ir spēcīgāks ķirurģiskais lāzers, kas paredzēts lielākiem audu defektiem – kārpām, papilomām, dažādiem labdabīgiem ādas veidojumiem. Labdabīgu ādas veidojumu ārstēšanas gadījumā pirms procedūras tiek veikta vietējā anestēzija. Pēc ķirurģiskās metodes ar lāzeru apstrādātajā vietā paliek neliela brūce, krevele, kas ātri sadzīst.

Kāds ir lāzerprocedūru ilgums?
Nelielām ādas problēmām pietiek pat ar dažām sekundēm. Pat viens vai nedaudzi lāzera impulsi ir pietiekami, lai efektīvi likvidētu nevēlamo ādas veidojumu. Procedūras ir ļoti īsas, nelielas ādas problēmas tiek likvidētas pāris sekunžu laikā.

Cik lāzerprocedūras ir nepieciešams veikt?
Bieži vien sīkāku ādas problēmu risināšanai pietiek tikai ar vienu procedūru. Ja  problēmzona ir lielāka, tad pēc mēneša nepieciešams vēl viens lāzera seanss. Piemēram, ja ir izteikti sārti vaigi, tad katrā seansā tiek izvēlēts noteikts ādas segments, kam novirza lāzera starojumu. Jau pēc vienas reizes apstrādātais ādas segments kļūst manāmi gaišāks!
Nepieciešamības gadījumā pēc mēneša procedūru atkārto.

Vai procedūras ar QuadroStar lāzeru ir drošas?
Īpašā QuadroStar priekšrocība ir tā, ka lāzera impulss tiek precīzi novadīts uz problemātiskajiem audiem, tādā veidā saudzējot pārējos audus. Pēc procedūras nav praktiski nekādu blakus efektu. Var parādīties neliels apsārtums vai ādas lobīšanās, kas pāriet dažu dienu laikā.
Lai izvairītos no jebkāda kaitējuma acīm, klientam tiek piedāvātas īpašas brilles.

Vai procedūras ar QuadroStar nav sāpīgas?
Procedūras ir ļoti saudzīgas un nesāpīgas. Daži klienti procedūras laikā neizjūt diskomfortu, citiem šķiet, ka tiek nedaudz durts ar sīku adatiņu.
Strādājot ar QuadroStar 980 nm ķirurģisko lāzeru pie nopietnākām ādas problēmām, klientam tiek piedāvāta arī vietējā anestēzija.

Kādas ir QuadroStar lāzera galvenās priekšrocības salīdzinājumā ar citām metodēm?
QuadroStar lāzers ir jauna, ātra metode, kas dažu sekunžu laikā likvidē ādas problēmas.
Rētas pēc veidojumu noņemšanas ir minimālas, pēc asinsvadu apstrādes rētu nav vispār.
Lāzers iedarbojas tieši uz mērķaudiem.
Lāzers dod iespēju katram klientiem piemeklēt individuālu risinājumu. Atkarībā no ādas tipa un problēmas lieluma, tiek izskaitļots nepieciešamais lāzerimpulsu skaits un iedarbības intensitāte.
Pēc dažām procedūrām ar QuadroStar lāzeru, ādas vai asinsvadu problēma, kas Jūs jau sen ir nomākusi, vairs neeksistē.