Piesaki vizīti: 67 220 050
 

Injekcijas

Ādas novecošanos un mīmikas grumbu veidošanos iespējams koriģēt un aizkavēt ar injekcijas preperātiem. KOLONNA Lāzerklīnikas speciālisti šim nolūkam iesaka botulīna toksīna preperātus, hialuronskābes skābes preperātus un citus BIO aktīvus preperātus, kurus ievada dažādos ādas slāņos.

Botulīna toksīna preparāti sastāv no attīrīta botulīna toksīna, kas ir piesaistīts cilvēka olbaltumam un tiek lietots dažādu slimību ārstēšanai daudzās pasaules valstīs jau 20 gadus. Botulīna toksīns kavē signāla vadīšanu no nerva uz muskuli, tādējādi mazinot muskuļu sasprindzinājumu un izlīdzinot grumbas. Procedūras efekts ilgst vairākus mēnešus – vidēji pus gadu – tad procedūra jāveic atkārtoti. Blakusparādības ir sastopamas ievērojami retāk, ja procedūru veic kvalificēts un pieredzējis speciālists, tāpēc iesakām neeksperimentēt ar savu veselību un botulīna toksīna injekcijas veikt tikai sertificētā skaistumkopšanas klīnikā.

Botulīna toksīna preparātus nedrīkst lietot grūtnieces, cilvēki ar slimībām, kas pasliktina nervu-muskuļu signālu vadīšanu un cilvēki ar vājinātu asins recēšanu. Kad dosieties pie speciālista, atbildiet uz visiem viņa jautājumiem par savu veselības stāvokli – tādējādi būs iespējams nonākt pie labākā un veselībai saudzīgākā rezultāta.