Piesaki vizīti: 67 220 050
 

Sveicināti, cienītie klienti!

Mīļie klienti!

Ar lielu prieku ziņojam, ka esam atgriezušies pie ierastā Lāzerklīnikas pakalpojumu spektra!

Sniedzam pakalpojumus un speciālistu konsultācijas, ievērojot visus drošības pasākumus. Ieplāno, zvani, pieraksties: 67 220 050.

-        Ķīmiskie pīlingi, lāzerprocedūras, injekcijas, sejas kosmētiskās procedūras, roku kopšanas procedūras,

-        manikīrs, pedikīrs, vaksācija, skropstu un uzacu krāsošana un korekcija.

Mūsu speciālisti jūs gaida!
Darba laiks: 9:00-20:00 darba dienās. Sestdien: 9:00-16:00 pēc iepriekšēja pieraksta. Svētdien – slēgts.


 

Lāzerprocedūras

Mūsu klīnikā ir jaunākās lāzeraparatūras dažādu ādas problēmu ārstēšanai un korekcijai, tai skaitā liekā apmatojuma likvidēšanai, ādas elisticitātes un struktūras uzlabošanai, novecošanās pazīmju mazināšanai, veidojumu noņemšanai, pigmentplankumu un asinsvadu problēmu risināšanai.

Injekcijas

Ādas novecošanos un mīmikas grumbu veidošanos iespējams koriģēt un aizkavēt ar injekcijas preperātiem. KOLONNA Lāzerklīnikas speciālisti šim nolūkam iesaka botulīna toksīna preperātus, hialuronskābes skābes preperātus un citus BIO aktīvus preperātus, kurus ievada dažādos ādas slāņos.

Podologa pakalpojumi

Kāju pēdas dienas laikā iztur milzīgu slodzi, bet daudzi pacienti to stāvoklim nepievērš vajadzīgo uzmanību, līdz sāpes kādā pēdas vietā sāk apgrūtināt staigāšanu. Vizītes laikā veicam pilnu pēdu aprūpi un izveidojam pēdu aprūpes plānu.

Masāžas

Masāža jau kopš senseniem laikiem pazīstama kā efektīvs līdzeklis, lai atslābinātu ķermeni, mazinātu sāpes, likvidētu muskuļu spriedzi un uzlabotu asinsriti.